Asociace péče o seniory

Dům seniorů Mír Práče

Dům seniorů Mír Práče

Spolek pro seniory na Znojemsku

Dům seniorů Mír Práče

Spolek pro seniory využívá nově zrekonstruované prostory bývalého kulturního domu Mír v obci Práče na Znojemsku. Prostory Spolku jsou vybaveny klubovnou, jídelnou, kapacitou pro ubytování a sociálním zařízením. Prostory, které Spolek využívá, jsou přizpůsobeny pro co největší pohodlí členů. Cílem Spolku je poskytnout svým členům prostředí, ve kterém se budou cítit jako doma a budou trávit svůj čas důstojně a v příjemném kolektivu.

Spolek pořádá akce pro rodiny seniorů a stará se také o to, aby mohli nerušeně trávit svůj čas v klidném a vhodném prostředí. Spolek sdružuje nejen seniory  ale i jejich rodiny. Účelem Spolku je vytvářet vhodné podmínky a prostředí  k individuálním potřebám každého a s ohledem na jeho zdravotní stav. 

Mimo jiné Spolek disponuje i komunikačními zařízeními pro pravidelný kontakt členů s rodinnými příslušníky (telefon, skype, Whats App).

K pravidelným procházkám využíváme pobyty v blízkém okolí s dostatkem lesů a  jiných příjemných procházkových míst. Naši členové, kteří pobývají dlouhodobě v našem Spolku jsou stále v kontaktu se svými blízkými a rodinami, kteří je zde navštěvují, a to ve kteroukoliv dobu.

O péči se mezi sebou dělí kolektiv asistentů sociální péče, který ve Spolku působí pod dohledem zkušené zdravotní sestry. Telefon+420 723 726 122
Emailinfo@dumsenioru-mir.cz
WWWwww.dumsenioru-mir.cz
AdresaPráče, 671 Znojmo
č.p. 197, 671 61 Práče
MěstoZnojmo
OkresZnojmo
KrajJihomoravský
Bezbariérové zařízeníAno
Pro stupně závislosti1-4
Kapacita30
ProvozovatelSpolek pro seniory Mír
6053483
Právní formazapsaný spolek
Datum vzniku2017-04-26
GPS48.876198 N 16.207538 E