Asociace péče o seniory

Společnost ELEKTROTRANS podpořila Asociaci péče o seniory velkorysým darem

APEOS srdečně děkuje za podporu novému partnerovi

Společnost ELEKTROTRANS podpořila Asociaci péče o seniory velkorysým darem |

Na začátku roku 2021 se naší Asociaci ozvala společnost ELEKTROTRANS, a.s., aby nás informovala, že se v rámci společenské odpovědnosti rozhodla podpořit seniory.

To je samo osobě dobrá zpráva. Senioři patří v současnoti k nejzranitelnější skupině obyvatel, nejen proto že je ohrožuje na životě probíhající pandemie, ale také proto, že čelí izolaci, nejistotě, samotě a někdy i existenčním problémům.

Svou pomoc seniorům myslí vedení společnosti ELEKTROTRANS opravdu vážně, což projevili tím, že věnovali Asociaci péče o seniory 250 000 Kč a stovky kusů respirátorů FFP2. A nejen to, společnost organizuje mezi zaměstnanci materiální sbírku dárků, které by v této době mohli seniory potěšit a pomoci jim například při budování imunity.

Největší vzpruhou pro seniory i pro ty, co se o ně starají, je fakt, že na ně někdo myslí a zajímá se. Toho si také my v APEOS vážíme nejvíce.

Společnosti ELEKTROTRANS srdečně děkujeme. Věnované finanční prostředky půjdou na organizaci vdělávacích kurzů pro pečující, které jsme museli přesunout do on-line prostoru. Peníze podpoří další rozvoj Asociace, která pomáhá seniorům i pečujícím zvládnout toto náročné období. Do budoucna pak chceme rozšířit naše působení do všech regionů ČR a navázat přeshraničnční spolupráci, tam, kde to dává z hlediska důstojného života seniorů smysl.

Ještě jednou srdečně děkujeme vedení společnosti ELEKTROTRANS i jejím zaměstancům. Jsme moc rádi, že Vás máme na své straně. 

 

Za APEOS

 

Kristýna Hypšová, viceprezidentka

 

Fotografie z předání: První dárky ze zaměstnanecké sbírky jsme přivezli do spolku Filoména v Horní Radechové 10. dubna 2021. Senioři byli moc potěšeni z dárečků i osobního vzkazu od zaměstnanců Elektrotrans. Paní Emilii zejména potěšila zásilka vlny, protože ráda a krásně plete. Podarovala nás každého párem pruhovaných ponožek. 

Společnost ELEKTROTRANS podpořila Asociaci péče o seniory velkorysým darem
Společnost ELEKTROTRANS podpořila Asociaci péče o seniory velkorysým darem