Asociace péče o seniory

Marie & Lucie

Marie & Lucie

Spolek pro seniory s canisterapií

Marie & Lucie

Marie&Lucie  je spolek , který sdružuje nejen seniory a jejich rodiny. Své členy má nejen z brněnského kraje, ale i z ostatních krajů po celé ČR. Cílem spolku je vytvářet vhodné podmínky a prostředí  k individuálním potřebách každého a s ohledem na jeho zdravotní stav.

K těmto účelům spolek využívá prostory v prvním patře bytového domu v Brně Králově poli. Tyto prostory jsou vybaveny  společenskou místností s TV, společnou jídelnou s TV, sociálním zařízením, a ubytovací kapacitou 19 lůžek ve dvou a tří lůžkových pokojích.

K pravidelným procházkám využíváme pobyty v parku v blízkém okolí. Naši členové , kteří pobývají dlouhodobě v našem spolku, jsou stále v kontaktu se svými blízkými a rodinami , kteří je zde navštěvují a to ve kteroukoliv dobu.

Především se snažíme svým seniorům-členům zajišťovat spokojené zázemí  vyhovující jejich individuálním potřebám a  mo6nost zůstat sami  sebou. Staráme se jak o jejich tělesnou stránku tak i o tu duševní.

Protože jsme spolek s malou kapacitou , jsme schopni zajistit velmi dobrou péči a blízké vztahy s každou osobou.Telefon+420 777 933 512
Emaillucan78@centrum.cz
WWWwww.spoleksenioru.cz
AdresaKabátníkova 18, 602 Brno
Vchod v průjezdu napravo
MěstoBrno
OkresBrno- město
KrajJihomoravský
Bezbariérové zařízeníAno
Pro stupně závislosti1-4
Kapacita0
ProvozovatelMarie&Lucie, z.s.
5120497
Právní formazapsaný spolek
Datum vzniku2016-07-11
GPS49.211084 N 16.600140 E