Asociace péče o seniory

Zájemci o členství

 

Členem Asociace péče o seniory se může stát právnická  i fyzická osoba se zaměřením na podporu seniorů a jejich rodin. Základní podmínkou je poskytování péče o seniory v objektu zkolaudovaném k bydlení a přijetí standardů péče o seniory SANATORY (Bronz), které jsou ke stažení zde. Vstupem do APEOS se její členové dále zavazují k etickému chování vůči seniorům a jejich rodinám a zároveň k budování dobrého jména Asociace péče o seniory.

Co členství v Asociaci přináší?

  • Systém péče o seniory v souladu se Zákonem o sociálních službách 108/2006 Sb.
  • Poskytnutí záštity kvality péče na základě standardů péče SANATORY
  • Podporu při komunikaci se státní správou 
  • Právní ochranu
  • Možnost podílet se na legislativních změnách vedoucích k efektivnějšímu a svobodnějšímu sociálnímu systému v České republice
  • Členství v Hospodářské komoře České republiky
  • Sdílení užitečných informací s kolegy z oboru

 

Jak se stát členem?

Členem Asociace se může stát fyzická nebo právnická osoba, jejíž statutární zástupce pošle přihlášku (ke stažení níže) na korespondeční adresu Pernerova 168, Pardubice 530 02. Na základě osobní konzultace pak nového člena přijme uvítacím dopisem prezident Asociace.

Přijetí do Asociace je podmínečné, řádným členem se stává nová organizace po zavedení standardů, což zpravidla trvá několik měsíců. 

Asociace vybírá na svůj chod členské příspěvky, které činí první tři měsíce pro nového člena 5000 Kč měsíčně. Posílají se do 25. dne předchozího měsíce. Po uplynutí tří měsíců je stanovení členských příspěvků individuální podle možností člena.

 

 

 

Penziony pro seniory, které mají zájem o členství v Asociaci, nás mohou kontaktovat emailem na kancelar@apeos.cz nebo telefonicky vedoucí kanceláře, Mgr. Kristýnu Hypšovou na tel. 778 766 215.

Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy a podáme všechny dostupné informace.